کالج چوب آل - محصولات
کالج چوب آل
اداری
خانگی
محصولات دیگر
راد سیستم
لیو
نیلپر
نظری
رایانه صنعت
آریکا
اروند
هلگر
پاندا
تیراژه
راحتیران

Kasra (M 909)

صندلی مدیریتی کسری رایانه صنعت

صندلی مدیریتی کسری (M 909)

طراحی مدرن و چشم نواز
طراحی بر مبنای اصول ارگونومی

مشخصات فنی صندلی مدیریتی

کسری (M 909)

1-پایه از جنس آلومینیوم روش ساخت دایکاست وسندبلاست شده.

2-مکانیزم صندلی ازجنس آلومینیوم روش ساخت دایکاست وسندبلاست شده می­باشد که از سه قسمت شاسی بخش مرکزی و دوبازویی فنر تشکیل شده از سه عدد فنر تخت به ضخامت 4میلیمتر از جنس 50کروم وانادیوم4.

3 - چرخ صندلی از جنسP.P-R60که دارای قرقره­ای از جنس پلی آمیدصنعتی(مقاوم در برابر سایش و وزن زیاد)و روکش آن از جنس Hبا رنگی متفاوت مقاوم در برابر سایش است که دارای خاصیت ضربه­گیری می­باشد که باعث عملکرد روان و بی­صدای چرخ می­شود

4- جک صندلی گازی بوده با علامتSTABILUSساخت کشور آلمان می­باشد.

5- دسته صندلی از سه بخش تشکیل شده:1-شاسی اصلی دسته که از لوله بیضی سایز 32 با ضخامت 1.8 میباشد 2-فریم فلزی دسته تنظیمی که از لوله سایز28باضخامت1.5می­باشد  که نقش کشویی بالابر را در درون لوله اصلی دارد 3-بخش پلاستیکی دسته کسری که از یک کاور زیرین ویک بخش رو دسته تشکیل شده که ازجنسP.Pمی­باشد.

6- فوم کف و پشت ازنوع سرد و تزریقی از جنس پلی یوریتان ( فلکسیبل ) با استفاده از بهترین مواد خارجی و درجه 1 با فنریت مناسب و استاندارد و کیفیت عالی.

7- روکش صندلی از جنس چرم مصنوعی درجه یک ترک یا پارچه مشبک خلیجی (سوزنی)

8-فریم پلاستیکی کفی وپشت از دوپخش داخلی و زیبایی با مواد P.P-R60 تشکیل شده.

9- تنظیمات صندلی شامل 1- تنظیم ارتفاع کفی 2- تنظیم ارتفاع پشتی 3- تنظیم ارتفاع دسته ها 4- تنظیم عمق کفی 5- تنظیم زاویه کف و پشت 6- تنظیم قدرت فنر مکانیزم مطابق با وزن اپراتور

محصولات مرتبط